Bankowość i Finanse

Przykłady wykorzystania COMARCH beacon

Zbuduj sieć partnerską banku w oparciu o Comarch beacon

Comarch beacon jest częścią platformy Virtual Marketplace pozwalającą stworzyć wirtualną przestrzeń, w której klienci biznesowi banku zaoferują produkty i usługi klientom detalicznym. Dzięki Comarch beacon lokalni przedsiębiorcy mogą za pomocą aplikacji mobilnej dotrzeć z ofertą do osób, na których zależy im najbardziej, czyli tych mających potencjał, by móc zostać ich stałymi klientami. Lokalna kawiarnia zaoferuje bezpłatną kawę do ciastka, aby zapoznać ze swoją ofertą okolicznych mieszkańców. W przeciwieństwie do zakupów grupowych, które przyciągają chwilowych łowców okazji, beacony w połączeniu z aplikacją mobilną „wyławiają” osoby, które z dużym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty, gdyż przebywają w pobliżu lub w przeszłości kupowały już podobne produkty i usługi.

Zyskaj lojalność klientów biznesowych banku

Comarch Virtual Marketplace pozwala klientom biznesowym banku budować własną markę z pomocą zaufania, jakim darzą bank klienci detaliczni. Lokalne sklepy i punkty usługowe zyskują dzięki bankowi potężne narzędzie marketingowe i dodatkowy kanał sprzedaży. Nie wymaga to od nich inwestycji technologicznych – wystarczy niewielkie urządzenie Comarch beacon.

Zyskaj lojalność klientów detalicznych banku

Aplikacja mobilna zintegrowana z Comarch beacon zapewni klientom detalicznym banku dostęp do wyjątkowych ofert, które odpowiadają ich potrzebom. Klienci z kredytem hipotecznym otrzymają zniżki w sklepach meblowych, bywalcy restauracji ofertę od lokali w swojej okolicy, a robiący zakupy w centrum handlowym informacje o promocjach np. w pobliskich butikach.

Zapewnij wyższą jakość obsługi w oddziale banku

Comarch beacon pomoże zidentyfikować klientów VIP, gdy tylko przekroczą próg banku. Dzięki beaconom bankowy CRM może natychmiast powiadomić o tym pracowników i wpłynąć na jakość obsługi kluczowych klientów. Beacony pomogą również monitorować ruch klientów w placówce, ich reakcje podczas oczekiwania na obsługę oraz efektywność rozmieszczenia materiałów marketingowych.

Napisz do nas

Nasi specjaliści zawsze są gotowi pomóc